21 listopad 2022

"Za granicą żartu"

zdjęcie:
kupbilecik24.pl /
Zapraszamy 20 stycznia 2023 roku do Miejski Ośrodek Kultury, Zambrów, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2a.
REKLAMA
data: 2023-01-20 17:30
miejsce: Miejski Ośrodek Kultury, Zambrów, ul. Prymasa Stefana Wyszyńskiego 2a
bilety: KUP BILET
 

Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak. Połączenie energii i kreatywności tych trzech artystów tworzy zupełnie nowatorską jakość na polskiej scenie kabaretowej. Znani z wielu produkcji telewizyjnych m.in. Paranienormalni Tonight i Kabaret na żywo, gospodarze Płockich Nocy Kabaretowych oraz Polskiej Nocy Kabaretowej, uczestnicy wszystkich największych telewizyjnych festiwali kabaretowych. Ich żywiołem są jednak występy na żywo i bezpośredni kontakt z publicznością. To tu czują się jak ryby w wodzie, bawiąc widzów w sposób nieskrępowany i spontaniczny. Z chęcią podejmują się trudnej i ryzykownej rozmowy z publicznością, co przeradza się we wspólną i niepowtarzalną zabawę.

Za granicą żartu to najnowszy program Kabaretu Nowaki, w którym publiczność zostanie zabrana w daleką rozrywkową podróż. Nowaki wznoszą kabaret w zupełnie nowy, kosmiczny wręcz wymiar. Daleko za granicą tego, co znaliście dotychczas znajdziecie zupełnie nowe skecze, premierowe postacie i śmiech jakiego jeszcze nie zaznaliście.

Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
 
Kabaret Nowaki
artyści:
Ada Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg
Kabaret Nowaki na scenie istnieje od listopada 2007 roku, ale znacznie wcześniej rozpoczął się proces twórczy członków tego zespołu. Przez długi czas Ada Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg pracowali w innych formacjach kabaretowych (Babeczki z Rodzynkiem i Profil), brali udział w wielu przedsięwzięciach artystycznych: pełnometrażowe filmy Władysława Sikory, przedstawienia muzyczne i różnego rodzaju imprezy kabaretowe. To wszystko pozwoliło po zebraniu kilkuletniego doświadczenia założyć kabaret Nowaki, który charakteryzuje się specyficzną energią i tekstami. Bilety do nabycia na: KupBilecik.pl
PRZECZYTAJ JESZCZE
pogoda Zambrów
-2.2°C
wschód słońca: 07:26
zachód słońca: 15:16
Koronawirus
podlaskie
REKLAMA

Kalendarz Wydarzeń / Koncertów / Imprez w Zambrowie

kiedy
2022-12-16 19:00
miejsce
Miejski Ośrodek Kultury, Zambrów,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-20 17:30
miejsce
Miejski Ośrodek Kultury, Zambrów,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-22 20:30
miejsce
Miejski Ośrodek Kultury, Zambrów,...
wstęp biletowany
kiedy
2023-01-28 16:00
miejsce
Miejski Ośrodek Kultury, Zambrów,...
wstęp biletowany